Саундбар JBL Bar 5.1 (JBLBAR51BLKEP)
Відео 28Фото 15 |
JBL Bar 5.1 |
|
Бездротові тилові колонки. Можливість підключення колонок з саундбаром.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Bar 5.1
Усі ціни 57 →Саундбар JBL Bar 5.1 (Black) JBLBAR51BLKEP | 19 999 грн. |
Саундбар JBL Bar 5.1 (JBLBAR51BLKEP) | 19 799 грн. |
Саундбар JBL Bar 5.1 Black (JBLBAR51BLKEP) JBLBAR51BLKEP | 19 999 грн. |
Домашній кінотеатр Jbl Bar 5.1 (JBLBAR51BLKEP) | 20 000 грн. |
Домашний кинотеатр Jbl Bar 5.1 (JBLBAR51BLKEP) | 18 646 грн. |
ще 20 пропозицій
Звучання
Бездротові знімні колонки Сабвуфер теж бездротовий, все підключається автоматично при включенні телевізора, одним розумним пультом (у мене самсунг) Поки не виявив Дима Корнусь: користуюся JBL Bar 5.1 менше місяця |
Цей саундбар замінив нам цілу акустичну систему. Звичайно, це не дешеве задоволення, але попередня звукова система чи то виробила свій ресурс, чи почала мені здаватися застарілою, але довелося її замінити. JBL вибрав невипадково. Перед покупкою промоніторив відгуки, ці саундбари зібрали найбільшу кількість позитивних відгуків, і тепер я розумію чому. Звучання просто гармата! На вигляд колонка досить проста і не вселяє особливої довіри, але якщо один раз почув, то вже не відірвешся. Вона маленька, непомітна, в інтер'єрі взагалі непомітна. У мене вона лежить перед телеком, не загороджуючи зображення. Звук кінотеатрівський))) Звучання об'ємне, звук у буквальному значенні скрізь і дуже насичений без втручань. Знімні динаміки це взагалі тема! Це зручно, зв'язок не втрачається навіть якщо в іншу кімнату забрати. Але з ними є невелика засідка, через якийсь час починають бовтатися. Великий плюс – саундбар бездротовий. За роки використання кінотеатру я порядком завагався від цих дротів, розкладених по кімнаті і замаскованих десь квіткою, де килимом. Часто врубаю музику зі смартфона. Сусіди звичайно не в захваті від System of a Down, але і я намагаюся не борзти))) Сабвуфер до речі теж без дроту, бас видає просто ульотний. Відмінний звук, знімні колонки, потужний саб люфтять знімні колонки Ruslan: користуюся JBL Bar 5.1 більше року |
Додати відгук
anonim
21 листопада 2019, 21:17
Как заряжаются отстёгивающийся колонки когда они пристёгнуты в панели или иначе #
Как заряжается отстегивающиеся колонки тогда когда они пристёгнуты панели или отдельно каким-то образом
anonim
30 березня 2021, 20:47
Как быстро заряжаются маленькие колонки? #
Вчера приобрел данную технику. Прошли сутки но маленькие колонки при отсоединении не работают(загорается и тухнет красная лампочка). Если в течении суток я слушал весь комплект в сборе, могут ли при этом маленькие колонки разряжаться?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Розпакування та налаштування зайняло не більше 10 хвилин, з калібруванням знімних динаміків. Купував у магазині PermyCo, беру у них не перший раз, були невеликі нюанси по доставці, але не з їхньої вини, все вирішилося оперативно та найкращим чином. Звук у деяких моментах навіть кращий, ніж у кінотеатрі.