Кнопковий телефон Nomi i1890 0 Б
Фото 7 |
Nomi i1890 0 Б
Екран:1.77 ", 160x128, 116 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Процесор:MediaTek MT6261D
Камера:0.8 МП
Акумулятор:1700 мАгод, знімний
Вага:90 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nomi i1890 0 Б
Усі ціни 32 →Мобільний телефон Nomi i1890 Grey (сірий) | 579 грн. |
Мобiльний телефон Nomi i1890 Dual Sim Grey i1890 Grey | 579 грн. |
Мобильный телефон Nomi i1890 Dual Sim Blue i1890 Blue | 545 грн. |
Nomi i1890 Blue | 579 грн. |
Nomi i1890 Grey STH0020388 | 579 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →