Аудіоінтерфейс ESI GigaPort HD+
Фото 5 |
ESI GigaPort HD+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ESI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ESI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ESI GigaPort HD+
Звукова карта ESI GigaPort HD+ 526317 | 7 956 грн. |
Аудиоинтерфейс ESI GigaPort HD+ | 7 956 грн. |
Звукова карта ESI GigaPort HD + | 7 956 грн. |
USB аудіоінтерфейс ESI GigaPort HD+ | 7 699 грн. |
ESI GigaPort HD+ | 7 956 грн. |
Аудіоінтерфейс для багатоканального відтворення: 8 незалежних виходів (і повну підтримку об'ємного звуку 7.1), 2 незалежні виходи. стереовиходи для навушників.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →