Стрем'янка Intertool LT-1006 128 см
Intertool LT-1006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-1006 128 см
Усі ціни 13 →Стремянка Intertool LT-1006 | 1 915 грн. |
Intertool Intertool LT-1006 122221 | 2 299 грн. |
Стрем'янка Intertool 6 сходинок (LT-1006) | 2 069 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-1006 (6 щаблів) | 2 299 грн. |
Стрем'янка з алюмінію, 6 сходинок, висота до платформи 1280 мм INTERTOOL L | 2 299 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →