Стрем'янка Intertool LT-0039 122 см
Фото 4 |
Intertool LT-0039 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0039 122 см
Стремянка 5 ступени 380*260мм высота 1617мм, до верхней ступени 1215мм INT | 2 499 грн. |
Драбина Intertool 5 ступенів x 1215 мм (LT-0039) | 2 823 грн. |
Стремянка Intertool 5 ступеней x 1215 мм (LT-0039) | 2 823 грн. |
Модификації Intertool LT-0039
Ціни на Intertool LT-0039 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0036 49 см | від 1 299 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool LT-0037 73 см | від 1 799 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool LT-0038 97 см | від 2 247 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool LT-0039 122 см | від 2 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →