Лампочка Eurolamp LED EKO MR16 5W 4000K GU10 (LED-SMD-05104(P))
Фото 4 |
Eurolamp LED EKO MR16 5W 4000K GU10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp LED EKO MR16 5W 4000K GU10
Усі ціни 8 →Eurolamp Eurolamp LED EKO MR16 5W GU10 4000K LED-SMD-05104(P) | 79 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp LED Ecological Series, SMD, MR16, 5W, GU10, 40 | 63 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp Еко MR16 5W-GU10-4000K LED-SMD-05104(P) | 79 грн. |
Лампочка Eurolamp LED SMD MR16 5W GU10 4000K 220V (LED-SMD-05104(P)) LED-S | 140 грн. |
Лампа світлодіодна Eurolamp Еко LED-SMD-05104(P) MR16 5W GU10 4000К | 85 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →