Лампочка Eurolamp LED 2W 3000K G4 220V (LED-G4-0227(220)P)
Eurolamp LED 2W 3000K G4 220V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurolamp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurolamp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eurolamp LED 2W 3000K G4 220V
Eurolamp Eurolamp G4 2W 3000K 220V LED-G4-0227(220)P | 98 грн. |
Світлодіодна лампа Eurolamp G4 2W-G4-3000K LED-G4-0227(12) | 79 грн. |
Світлодіодна LED Лампа капсульна EUROLAMP G4 2W G4 3000K (2438) | 80 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →