Матрац Eurosleep City Twin Cocos 140x190
Фото 3 | від 8 439 до 10 563 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:17 см |
Модифікації Eurosleep City Twin Cocos 16
Характеристики
Eurosleep City Twin Cocos 140x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep City Twin Cocos 140x190
Сортувати
Eurosleep Матрац City Twin Cocos Eurosleep 140x190 | 8 450 грн. |
Матрас Eurosleep Twin Cocos 140х190 + наматрасник в подарок | 8 439 грн. |
Матрац Eurosleep Twin Cocos 140х190 (5414) | 10 140 грн. |
Матрац Eurosleep Twin Cocos 140х190 (5414) | 10 563 грн. |
Матрац Eurosleep TWIN COCOS 140х190 | 8 450 грн. |
Матрац безпружинний CITY TWIN COCOS 140x190 | 8 450 грн. |
Матрац ортопедичний EUROSLEEP TWIN COCOS 140x190 см | 8 450 грн. |
Закрити
Рекомендуємо