Матрац Eurosleep Memory-Mix 90x190
Фото 5 | від 3 030 до 5 298 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Memory-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Memory-Mix 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Memory-Mix 90x190
Сортувати
Топпер Eurosleep Memory-Mix Трикотаж 90х190 + сумка в подарок | 3 709 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 90х190 (5211) | 4 477 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 90х190 (5211) | 4 664 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM MEMORY-MIX жаккард (7 см) 90x190 | 3 032 грн. |
Топпер EuroSleep Memory-Mix трикотаж 90x190 | 3 709 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо