Матрац Eurosleep Memory-Mix 80x200
Фото 5 | від 2 784 до 4 863 грн. Порівняти ціни 13 →Тип:безпружинний Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Навантаження:до 200 кг Висота:7 см |
Модифікації Eurosleep Memory-Mix 15
Характеристики
Eurosleep Memory-Mix 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eurosleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eurosleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Eurosleep Memory-Mix 80x200
Сортувати
Топпер Eurosleep Memory-Mix Трикотаж 80х200 + сумка в подарок | 3 404 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 80х200 (5210) | 4 113 грн. |
Топпер Eurosleep Memory-Mix жаккард 80х200 (5210) | 4 284 грн. |
Топпер-футон (матрац тонкий) SLIM MEMORY-MIX жаккард (7 см) 80x200 | 2 785 грн. |
Топпер EuroSleep Memory-Mix жакард 80x200 | 2 999 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо