Кухонна мийка Everest 7Z 500x500
Відео 1Фото 6 |
Everest 7Z |
|
Харчові продукти не залишають плям та забруднень на поверхні миття. Верхній захисний шар створений з особливого матеріалу, що запобігає розвитку бактерій. Матеріал миття не втрачає своїх властивостей у діапазоні температур: -15 – +180 °C
У комплекті дозатор для миючих засобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Everest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Everest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Everest 7Z 500x500
Гранітна кухонна мийка Everest 7Z 500x500x210мм Сіра | 1 859 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 7Z 500x500x210мм Біла | 2 399 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 7Z 500x500x210мм Тера | 1 999 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 7Z 500x500x210мм Чорна | 1 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →