Кухонна мийка Everest 62L 620x430 права
Фото 7 |
Everest 62L 620x430 ліва 620x430 права |
|
Харчові продукти не залишають плям та забруднень на поверхні миття. Верхній захисний шар створений з особливого матеріалу, що запобігає розвитку бактерій. Матеріал миття не втрачає своїх властивостей у діапазоні температур: -15 – +180 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Everest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Everest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Everest 62L 620x430 права
Гранітна кухонна мийка Everest 62L 620x430x195мм Сіра | 1 799 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 62L 620x430x195мм Тера | 1 799 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 62L 620x430x195мм Біла | 2 699 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 62L 620x430x195мм Чорна | 1 799 грн. |
Модификації Everest 62L
Ціни на Everest 62L |
---|---|---|---|---|
Everest 62R 620x430 ліва | від 1 799 грн. | 2 пропозиції | ||
Everest 62L 620x430 права | від 1 799 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →