Кухонна мийка Everest 23L 620x500 права
Фото 6 |
Everest 23L |
|
Харчові продукти не залишають плям та забруднень на поверхні миття. Верхній захисний шар створений з особливого матеріалу, що запобігає розвитку бактерій. Матеріал миття не втрачає своїх властивостей у діапазоні температур: -15 – +180 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Everest 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Everest.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Everest 23L 620x500 права
Гранітна кухонна мийка Everest 23L 620x500x210мм Бежева | 2 199 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 23L 620x500x210мм Біла | 2 590 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 23L 620x500x210мм Сіра | 1 999 грн. |
Гранітна кухонна мийка Everest 23L 620x500x210мм Тера | 1 999 грн. |
Модификації Everest 23L
Ціни на Everest 23L |
---|---|---|---|---|
Everest 23R 620x500 ліва | від 1 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Everest 23L 620x500 права | від 1 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Everest 23D 620x500 реверсивна | від 1 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Everest 23N 620x500 реверсивна | від 1 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →