Кондиціонер OSAKA Power PRO STVP-18HH 59 м²
Відео 1Фото 5 |
Енергоефективний і надійний побутової інверторний кондиціонер підвищеної потужності у вигляді спліт-системи настінного монтажу. Належить до моделей серії Power Pro DC Inverter 2019-го року, продукти якої повноцінно адаптовані для ефективної роботи на обігрів при глибоко негативних температурах зовнішнього повітря до -25 °C). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для охолодження/обігріву, осушення повітря в житлових або офісних приміщеннях загальною площею до 59 м².
Завдяки передовій інверторної технології Toshiba, кондиціонер OSAKA Power PRO STVP-18HH здатний динамічно змінювати продуктивність залежно від умов, що повністю виключає часті запуски-зупинки, характерні для бюджетних кліматичних рішень. Такий безперервно-адаптивний режим забезпечує високу загальну енергоефективність (клас А++) і підвищену точність підтримання цільової температури. Прекрасно підійде для вітчизняних кліматичних умов, в яких може використовуватися як економічне джерело тепла протягом всього зимового сезону. Комплектується практичним пультом ДУ з підсвічуванням. Підтримує установку модуля Wi-Fi (продається окремо) для віддаленого управління і інтеграції в систему розумного будинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OSAKA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OSAKA.
Купити OSAKA Power PRO STVP-18HH 59 м²
Усі ціни 23 →Кондиціонер спліт-система OSAKA STVP-18HH 120820221375 | 39 200 грн. |
Кондиціонер Osaka STVP-18HH | 25 990 грн. |
Спліт-система Osaka STVP-18HH | 25 992 грн. |
OSAKA STVP-18HH офіційна гарантія | 27 099 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Osaka STVP-18HH | 25 999 грн. |
Найкраща техніка за свої гроші. Розширений функціонал пульта керування. Температурний діапазон роботи як на холод, так і на тепло. Режим очищення, режим керування по датчику в пульті, режим тихо - це просто краса...ні відчутного вітру ні шуму. Потрібно замовити кондиціонер на фірмах, що займаються і монтажем такого плану техніки.
Китайські недоробки, як не всі роз'єми можуть бути підключені. Треба фахівців з монтажу та обслуговування, а не пациків з вокзалу. Б. Шпійон: користуюся OSAKA Power PRO STVP-09HH кілька місяців |
Модификації OSAKA Power PRO STVP-18HH
Ціни на OSAKA Power PRO STVP-18HH |
---|---|---|---|---|
OSAKA Power PRO STVP-09HH 26 м² | від 14 400 грн. | 28 пропозицій | ||
OSAKA Power PRO STVP-12HH 35 м² | від 17 200 грн. | 23 пропозиції | ||
OSAKA Power PRO STVP-18HH 59 м² | від 25 990 грн. | 23 пропозиції | ||
OSAKA Power PRO STVP-24HH 82 м² | від 32 340 грн. | 18 пропозицій |