Кондиціонер OSAKA Elite STV-24HH 70 м²
Фото 4 |
OSAKA Elite STV-24HH 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2400/2800 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+++
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Elite STV-24HH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OSAKA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OSAKA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OSAKA Elite STV-24HH 70 м²
Усі ціни 40 →Osaka Osaka STV-24HH | 36 930 грн. |
OSAKA OSAKA STV-24HH | 31 930 грн. |
OSAKA STV-24HH | 31 930 грн. |
Кондиціонер Osaka STV-24HH | 27 440 грн. |
Кондиціонер спліт-система OSAKA STV-24HH 120820221367 | 36 930 грн. |
ще 20 пропозицій
Вдруге після ремонту зламався приймач сигналу пульта за кілька тижнів тихий Вдруге після ремонту зламався приймач сигналу пульта за кілька тижнів Denial: користуюся OSAKA Elite STV-09HH кілька місяців |
Зламався приймач сигналу пальта за кілька тижнів тихий, малошумний Зламався приймач сигналу пульта за кілька тижнів Денис: користуюся OSAKA Elite STV-07HH менше місяця |
Додати відгук
anonim
1 жовтня 2021, 08:26
Выдает ошибку Е9 #
Как решить задачу с выключением, оставляю на ночь на обогрев, прихожу утром ошибка Е9
anonim
25 квітня 2020, 15:38
Постоянно работает вентилятор внутр блока #
Правильно ли это? То есть при достижении 22 градусов(к примеру) воздух перестает охлаждаться кондиционером - так и должно быть. Но вентилятор внутр. блока продолжает вращаться. По сути работая просто вхолостую. Так и должно быть?
anonim
19 червня 2018, 21:31
Летом выключается компрессор #
Зимой греет работает хорошо, периодически переключаясь на оттаивание, а летом даже если выставить 16 градусов и режим супер, то наружный блок периодически замедляется или вовсе останавливается не достигнув и близко заданной температуры. Что это может быть ?
Модификації OSAKA Elite STV-24HH
Ціни на OSAKA Elite STV-24HH |
---|---|---|---|---|
OSAKA Elite STV-07HH 21 м² | від 11 290 грн. | 47 пропозицій | ||
OSAKA Elite STV-09HH 26 м² | від 12 030 грн. | 56 пропозицій | ||
OSAKA Elite STV-12HH 35 м² | від 12 800 грн. | 54 пропозиції | ||
OSAKA Elite STV-18HH 55 м² | від 22 720 грн. | 47 пропозицій | ||
OSAKA Elite STV-24HH 70 м² | від 27 400 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →