Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE(I) 22 м²
Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE(I) 22 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:22 м²
Функції:нічний режим
Існує оновлена модель Alpha NG Inverter. Вона працює на фреоні R32
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Alpha CH-S07FTXE(I)
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE(I) 22 м²
Усі ціни 15 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Alfa Inverter WI-FI R32 CH-S07FTXE(I) CH-S07FT | 10 699 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE(I) CH-S07FTXE(I) | 10 699 грн. |
Внутренний блок Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE(I) CH-S07FTXE(I) | 10 699 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Prima Plus CH-S07FTXE/IN внутрішній блок | 10 699 грн. |
Внутрішній блок Cooper&Hunter CH-S07FTXE(I) 200320231445 | 10 699 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →