Оперативна пам'ять Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb E30802S
Exceleram E30802S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb E30802S
Усі ціни 20 →Модуль памяти для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1333 MHz eXceleram (E30802S) E3 | 417 грн. |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1333 MHz eXceleram (E30802S) E | 352 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 4GB 1333 MHz eXceleram ( | 352 грн. |
Exceleram SoDIMM DDR3 4GB 1333 MHz (E30802S) E30802S | 365 грн. |
eXceleram E30802S | 352 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb
Ціни на Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb E30213S | від 409 грн. | 6 пропозицій | ||
Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb E30802S | від 352 грн. | 20 пропозицій | ||
Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb E30170A | від 391 грн. | 20 пропозицій | ||
Exceleram SO-DIMM Series DDR3 1x4Gb E30211S | від 433 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →