Оперативна пам'ять Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S
Patriot Memory PSD34G13332S |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S
Усі ціни 36 →Patriot SODIMM DDR3 4GB 1333Mhz (PSD34G13332S) PSD34G13332S | 391 грн. |
Модуль пам`яті SO-DIMM 4GB/1333 DDR3 Patriot Signature Line (PSD34G13332S) | 338 грн. |
Память для ноутбуків Patriot 4 GB SO-DIMM DDR3 1333 MHz (PSD34G13332S) | 819 грн. |
ОЗУ SO-DIMM 4GB/1333 DDR3 Patriot Signature Line (PSD34G13332S) PSD34G1333 | 338 грн. |
DDR-3 SO-DIMM 4GB PC 1333 Signature Line Patriot Original PSD34G13332S | 397 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
30 травня 2016, 10:22
Выбор ОЗУ #
Имеется ноутбук acer 5742G (core i3-380M). На нем установлено 2 планки по 2 GB (PC3-10600S). Подойдет ли данная память для расширения объема до 8GB?
Модификації Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb
Ціни на Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G13332S | від 338 грн. | 37 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L2S | від 355 грн. | 36 пропозицій | ||
Patriot Memory Signature SO-DIMM DDR3 1x4Gb PSD34G1600L81S | від 344 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →