Оперативна пам'ять Exceleram Black Sark DDR3 1x8Gb EG3001B
Exceleram EG3001B |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram Black Sark DDR3 1x8Gb EG3001B
Усі ціни 22 →Модуль памяти для компьютера DDR3 8GB 1333 MHz Black Sark eXceleram (EG300 | 674 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Black Sark eXceleram (EG30 | 660 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1333 MHz Black Sark eXcel | 660 грн. |
Exceleram DDR3 8GB 1333 MHz Black Sark (EG3001B) EG3001B | 660 грн. |
Exceleram 8 GB DDR3 1333 MHz (EG3001B) EG3001B | 677 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →