Оперативна пам'ять Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30143A
Exceleram E30143A |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exceleram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exceleram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30143A
Усі ціни 22 →Модуль памяти для компьютера eXceleram DDR3 8GB 1600 MHz (E30143A) E30143A | 593 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram (E30143A) E30143 | 593 грн. |
eXceleram Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 8GB 1600 MHz eXceleram (E3014 | 593 грн. |
Exceleram DDR3 8GB 1600 MHz (E30143A) E30143A | 593 грн. |
eXceleram E30143A | 593 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb
Ціни на Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30226A | від 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30143A | від 593 грн. | 24 пропозиції | ||
Exceleram DIMM Series DDR3 1x8Gb E30228A | від 615 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →