Душовий піддон Radaway Siros C SBC9917 (SBC9917-1)
Фото 3 |
Radaway Siros C SBC9917 80x80 см90x90 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Siros C SBC9917
Усі ціни 7 →Душовий піддон Radaway Siros C 90x90 см (SBC9917-1) SBC9917-1 | 8 949 грн. |
Піддон для душа акриловий на полістироловій основі Radaway Siros C 900x900 | 8 736 грн. |
Душевой поддон Radaway Siros C 90x90 SBC9917-1 | 8 859 грн. |
Душовий піддон RADAWAY SIROS C 90 SBC9917-1 | 8 949 грн. |
Піддон Radaway Siros C 90x90 акрил (SBC9917-1) | 8 736 грн. |
Душовий піддон Siros C 900x900x170 білий SBC9917-1 (TM Radaway) | 8 669 грн. |
Душовий піддон Siros C 90x90 см, RADAWAY (SBC9917-1) | 8 949 грн. |
Додаткові функції і можливості душового піддона Radaway Siros C SBC9917:
- Основа з пінопласту для облицювання мозаїкою або плиткою
Модификації Radaway Siros C SBC9917
Ціни на Radaway Siros C SBC9917 |
---|---|---|---|---|
Radaway Siros C SBC8817 | від 8 243 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Siros C SBC9917 | від 8 669 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →