Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB 60JR
![]() | Порівняти ціни 15 → Призначення:авто Ємність:60 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:520 А |
Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Характеристики
Exide Start-Stop EFB 60JR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Start-Stop EFB 60JR
Сортувати
Батарея акумуляторна EXIDE "Maintenance", 12в 60а/год (EL604) EL604 | 4 486 грн. |
![]() | Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 60A (EL604) EL604 | 6 600 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 60A (EL604) EL604 | 6 600 грн. |
![]() | Автомобільний акумулятор Exide Start-Stop EFB EL604 (-/+) 6СТ-60Ah Asia 520A (EN) | 4 323 грн. |
![]() | Автомобільний акумулятор EXIDE START-STOP EFB 60A (EL604) EL604 | 6 275 грн. |
ще 10 пропозицій |
Відеоогляди
Рекомендуємо