Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Автоакумулятори   /   Exide

Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB 60JR

Фото - Автоакумулятор Exide Start-Stop EFB (60JR)
Відео 2
Порівняти ціни 15 →
Призначення:авто
Ємність:60 Агод
Напруга:12 В
Пусковий струм:520 А
в списокмої списки
Модифікації Exide Start-Stop EFB 13
Характеристики
Exide Start-Stop EFB 60JR
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
азіатський
Тип електроліту
EFB (свинцево-кислотний)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
60 Агод
Пусковий струм EN
520 А
Підтримка start-stop
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
230x173x222 мм
Вага
15.7 кг
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Поширені типи акумуляторних батарейПлюси та мінуси загальнопоширених типів АКБ
Де купити Exide Start-Stop EFB 60JR

Батарея акумуляторна EXIDE "Maintenance", 12в 60а/год (EL604) EL604

Dsvavto.uaЗ нами 2 роки (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
4 486 грн.

Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 60A (EL604) EL604

Itbox.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
6 600 грн.

Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP EFB 60A (EL604) EL604

Brain.com.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись

Автомобільний акумулятор Exide Start-Stop EFB EL604 (-/+) 6СТ-60Ah Asia 520A (EN)

MAUDAUЗ нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
4 323 грн.

Автомобільний акумулятор EXIDE START-STOP EFB 60A (EL604) EL604

Comtrading.uaЗ нами 6 років (Київ)
Поскаржитись
6 107 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Exide Start-Stop EFB 60JR

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
anonim
2 грудня 2019, 19:11
Запитання про Exide Start-Stop EFB 60JR
Дата випуску акамулятора
anonim
9 грудня 2017, 20:33
Запитання про Exide Start-Stop EFB
Як правильно заряджати EFB акумулятори
Відеоогляди