Вантажний акумулятор Exide StartPRO EG1903
від 7 673 до 11 215 грн. Порівняти ціни 8 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:190 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1100 A |
Модифікації Exide StartPRO 6
Характеристики
Exide StartPRO EG1903 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide StartPRO EG1903
Сортувати
Exide Start Pro 6СТ-190 (EG1903) | 9 458 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 190A (EG1903) EG1903 | 7 673 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 190A (EG1903) EG1903 | 7 673 грн. |
EXIDE EG1903 | 8 252 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide StartPRO 190 А/год (+/-) 1100 EN 51.3 x 22. | 7 814 грн. |
Акумулятор автомобільний 190ач 1100а "+" зліва EXIDE, EG1903 | 10 025 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 190A (EG1903) | 8 765 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 190A (EG1903) | 11 215 грн. |
Закрити
Рекомендуємо