Вантажний акумулятор Exide StartPRO EG145A
від 7 985 до 10 934 грн. Порівняти ціни 8 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:145 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1000 A |
Модифікації Exide StartPRO 6
Характеристики
Exide StartPRO EG145A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide StartPRO EG145A
Сортувати
Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 145A (EG145A) EG145A | 7 985 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 145A (EG145A) EG145A | 7 985 грн. |
EXIDE EG145A | 8 937 грн. |
EXIDE Start PRO (EG145A) 145Ah-12v, EN1000 | 8 718 грн. |
Батарея акумуляторна, 12В 145А/год EG145A | 8 843 грн. |
Акумулятор автомобільний 145ач 10а "+" праворуч EXIDE, EG145A | 10 934 грн. |
Акумулятор EXIDE EG145A | 10 802 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE Start PRO 145A (EG145A) | 9 497 грн. |
Закрити
Рекомендуємо