Самокат iTrike SR 2-068-4
Фото 4 |
iTrike SR 2-068-4 |
|
Порівняно недорогий трюковий самокат, представлений на ринку в 2021 році і виробником, що позиціонується, в доступний ціновий сегмент. Модель призначена для райдерів у віковій групі від 8 років, при цьому максимальне допустиме навантаження на конструкцію складає всього 60 кг, у зв'язку з чим виріб може стати не найкращим вибором для дорослих користувачів. Тим не менш, завдяки міцній алюмінієвій деці та сталевому керму, цей самокат забезпечує необхідну надійність та міцність навіть під час найінтенсивніших трюків та стрибків.
З системою компресії HIC та триболтовим хомутом, він забезпечує стабільність та точність управління, дозволяючи райдеру контролювати самокат без зусиль. Діаметр передніх та задніх коліс становить 11 см, що забезпечує відмінну маневреність та плавність катання на різних поверхнях. Колеса з поліуретану мають високу зносостійкість і амортизацію, забезпечуючи комфортне і безпечне катання. Самокат iTrike SR 2-068-4 також оснащений класичним ножним гальмом для швидкої та надійної зупинки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Купити iTrike SR 2-068-4
Усі ціни 24 →iTrike SR 2-068-4 SR2-068-4-BBL | 2 899 грн. |
Трюковий самокат iTrike SR 2-068-4-BBL Чорний з синім SR2-068-4-BBL | 2 200 грн. |
Трюковий самокат iTrike SR 2-068-4-BGR колеса 110 мм чорно-зелений | 3 058 грн. |
iTrike SR 2-068-4 SR2-068-4-BGR | 2 899 грн. |
Трюковий самокат iTrike SR 2-068-4-BGR Чорний з зеленим SR2-068-4-BGR | 2 200 грн. |