Духова шафа Fabiano FBO-R 43
Відео 1Фото 4 |
Fabiano FBO-R 43 |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBO-R 43
Усі ціни 6 →Fabiano FBO-R 43 Burgundy офіційна гарантія | 21 499 грн. |
FABIANO FBOR 43 Burgundy 8142.508.0199 | 23 247 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO-R 43 White-Antique | 22 845 грн. |
Fabiano FBO-R 43 White-Antique офіційна гарантія | 21 499 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO-R 43 Ivory | 18 905 грн. |
Духовой шкаф электрический Fabiano FBO-R 43 Burgundy | 22 845 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →