Вантажна шина Falken BI851 315/70 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Falken BI851 315/70 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken BI851 315/70 R22.5 152M
Falken BI-851 (ведущая) 315/70 R22.5 152/148M | 14 506 грн. |
Falken BI-851 (приводная) 315/70 R22.5 152/148M 18PR | 14 250 грн. |
Грузовые шины Falken BI-851 (ведущая) 315/70 R22.5 152/148M 1000938778 | 15 267 грн. |
Falken BI-851 ведуча (315/70R22,5 152/148M) 287496 | 14 300 грн. |
Вантажні шини Falken BI-851 (ведуча) 315/70 R22.5 152/148M | 16 183 грн. |