Вантажна шина Falken RI151 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Falken RI151 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken RI151 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 6 →Falken RI-151 (рулевая) (385/55R22.5 160K) | 19 519 грн. |
Falken RI-151 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 18 900 грн. |
Falken RI151 385/55R22.5 160K | 24 520 грн. |
Falken RI 151 рульова (385/55R22,5 160K) 287519 | 19 136 грн. |
Falken RI151 385/55R22.5 160K | 25 746 грн. |
Шина Falken RI 151 (рульова) 385/55 R22.5 160K | 21 360 грн. |
Відеоогляди