Зимова шина Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat 205/50 R17 93 H RunFlat 205/50 R17 93 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat
Falken EUROWINTER HS01 205/50 R17 93H RFT (9046121559) | 7 350 грн. |
Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat | 6 367 грн. |
Шини Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat | 6 460 грн. |
Falken EUROWinter G HS01 3PMSF 205/50 R17 93H MFS RUNFLAT XL | 5 893 грн. |
FALKEN HS-01 205/50 R17 93H MFS RFT XL | 5 465 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat
Ціни на Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93H Run Flat | від 5 465 грн. | 5 пропозицій | ||
Falken Eurowinter HS01 205/50 R17 93V | від 5 449 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →