Вантажна шина Falken RI151 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Falken RI151 315/80 R22.5 154M 315/70 R22.5 " 152 M 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken RI151 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 8 →Falken RI151 (рульова вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 20 001 грн. |
Falken RI-151 (рулевая) (315/80R22.5 154M) | 17 768 грн. |
Falken RI151 (315/80R22.5 154M) | 19 260 грн. |
Falken RI151 (рульова вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 19 993 грн. |
Falken RI151 (рулевая ось) 315/80 R22.5 154/150M | 20 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Falken RI151 315/80 R22.5 154M
Ціни на Falken RI151 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Falken RI151 315/70 R22.5 152M | від 17 368 грн. | 5 пропозицій | ||
Falken RI151 315/80 R22.5 154M | від 17 420 грн. | 8 пропозицій |