Вантажна шина Sava Avant 5 295/60 R22.5 150K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Avant 5 295/60 R22.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Avant 5 295/60 R22.5 150K
Усі ціни 11 →Sava Avant 5 (рульова вісь) 295/60 R22.5 150/147K | 18 337 грн. |
Sava Avant 5 (рулевая) (295/60R22.5 150K) | 18 214 грн. |
Sava Avant 5 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147K 18PR "3PSF" | 17 184 грн. |
SAVA SAVA Avant 5 (рульова) 295/60R22.5 150/147K | 17 290 грн. |
Грузовые шины Sava Avant 5 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147K 1002272337 | 18 716 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Sava Avant 5 295/60 R22.5 150K
Ціни на Sava Avant 5 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Sava Avant 5 295/60 R22.5 150K | від 17 184 грн. | 11 пропозицій | ||
Sava Avant 5 315/60 R22.5 152L | від 18 203 грн. | 10 пропозицій | ||
Sava Avant 5 315/60 R22.5 154L | від 18 203 грн. | 9 пропозицій |