Тумба під умивальник Fancy Marble Cuba 120 (ШН-1200)
Фото 5 |
Fancy Marble Cuba 120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Cuba 120
Тумба підвісна Fancy Marble (Буль-Буль) Cuba Amelia 1200D (ШН-1200) 133120 | 24 675 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Cuba 120 (ШН-1200) білий ШН- | 24 675 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 1195х454 мм Cuba 120 ШН-Am1200D | 24 675 грн. |
Тумба Fancy Marble Cuba 1200 із раковиною Amelia 1200 Білий | 24 675 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →