Тумба під умивальник SANWERK Era Air 60 MV0000854
Фото 5 |
SANWERK Era Air 60 MV0000854 |
|
Пофарбована фарбою італійського виробництва Sayerlack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANWERK Era Air 60 MV0000854
Тумба підвісна Sanwerk Ера Air 60 MV0000854 з раковиною Space Line | 8 204 грн. |
Тумба SANWERK "ЕРА AIR" 60 біла з умив. "Space Line" (MV0000854) MV0000854 | 7 990 грн. |
Тумба підвісна Sanwerk Ера Air 60 MV0000854 з раковиною Space Line | 7 999 грн. |
Тумба SANWERK "ЕРА AIR" 60 біла з умив. "Space Line" (MV0000854) | 8 204 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →