Тумба під умивальник Fancy Marble Sumatra 100 (ШН-980)
Фото 6 |
Fancy Marble Sumatra 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Sumatra 100
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Sumatra 980 (ШН-980) sumatra | 13 749 грн. |
Тумба с умывальником Fancy Marble 972х399 мм Sumatra 980 ШН-980 + 3410101 | 13 749 грн. |
Тумба Fancy Marble Sumatra ШН-980 з раковиною Carme 980 Білий | 13 749 грн. |
Тумба з умивальником Fancy Marble (Буль-Буль) Sumatra 980 (Венге) Sumatra | 12 695 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →