Умивальник Fancy Marble Ruby 640 640 мм (6707101)
Fancy Marble Ruby 640 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fancy Marble Ruby 640 640 мм
Умивальник з литого каменю Fancy Marble Ruby 6707101 | 5 899 грн. |
Умивальник Fancy Marble Ruby (650) 6707101 6707101 | 5 899 грн. |
Умивальник Fancy Marble Ruby 640 (6707101) | 5 899 грн. |
Fancy Marble Ruby 6707101 | 5 899 грн. |
Раковина Fancy Marble Ruby біла 6707101 (22127) | 5 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →