Redragon Nemeanlion 2 (70438)
Відео 9Фото 16 |
Redragon Nemeanlion 2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Redragon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Redragon.
Купити Redragon Nemeanlion 2
Усі ціни 27 →Мишка Redragon Nemeanlion 2 RGB, ігрова, 7200dpi., 8кн., чорна | 648 грн. |
Миша Redragon (74511) Nemeanlion 2 | 625 грн. |
Миша Redragon Nemeanlion (74511) | 813 грн. |
Мышка Redragon Nemeanlion 2 RGB, игровая, 7200dpi., 8кн., черная 74511 | 558 грн. |
Redragon Nemeanlion 2 74511 | 619 грн. |
0 0 0 4 |
Гарна миша в цій ціновій категорії. Друга міша цього бренду - жодних нарікань Вартість
Вигляд 7200 дпі не виявив Максим Дякунчак: користуюся Redragon Nemeanlion 2 кілька місяців |
Недорога, не означає погана
Незважаючи на ціну в $20 з Redragon Nemeanlion 2 вийшла вдала гемйреская миша з приємним дизайном і продуманою ергономікою. Корпус миші зроблена з матового стійкого до ковзання пластику, бічні виступи під пальці забезпечують зручність при використанні миші протягом тривалого часу без відчуття втоми в кисті. Симетричний Дизайн, підійде і під ліву, і праву руку. Плюс оплетка кабелю дасть змогу їй прожити довше.
4 додаткові кнопки
Візуально корпус Redragon Nemeanlion 2 розділений на дві частини: зверху розташувалися 2 основні кнопки і глянсова вставка з колесом прокрутки і парою кнопок регулювання DPI, знизу основна площа, на якій буде лежати долоню. Лівий бік покритий текстурним матеріалом (знову ж таки знижує ковзання), з парою додаткових кнопок, які за замовчуванням відповідають за стандартні дії «назад» і «вперед». Клавіша «вперед» трохи жорсткіше і покрита додатковим шаром гуми для захисту від «сліпого» натискання. Вийшло не дуже зручно, на неї доводиться буквально тиснути з силою. Загалом це єдина претензія, в іншому Redragon проявляється себе відмінно і не викликає нарікань.
RGB-підсвічування на 16 млн кольорів
Обидві половинки корпусу візуально розділені невеликою перегородкою з RGB підсвіткою, колір якої змінюється залежно від рівня чутливості сенсора. У підсвічування є десять різних режимів роботи, які можна перемкнути в фірмовому додатку. До речі, саме додаток досить стандартне для ігрових маніпуляторів і дозволяє провести базове налаштування миші, налаштувати додаткові клавіші, відкалібрувати чутливість (від 500 до 7200 DPI), створити макроси і зберегти все це в рамках трьох ігрових профілів.