Корм для собак Farmina Vet Life Canned Convalescence 300 g 1 шт
Farmina Vet Life Canned Convalescence 300 g |
|
Повнораціонний дієтичний вологий корм для дорослих собак в період одужання. Дієта призначається для пацієнтів в період відновлення після перенесених захворювань.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Canned Convalescence 300 g 1 шт
Вологий корм для собак Farmina Vet Life Convalescence для відновлення харч | 162 грн. |
Вологий лікувальний корм для собак Farmina Vet Life Convalescence для відн | 179 грн. |
Вологий лікувальний корм для собак Farmina Vet Life Convalescence для відн | 125 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Серія Farmina Vet Life
від 857 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: спельта, глютен, білок, овес, жир, куряче м'ясо, буряк, суперпреміум
від 750 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 895 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 162 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: риба, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 254 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 179 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: м'ясо курки, картопля, кіноа, куряча печінка, риба, клас: суперпреміум
від 240 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 1 011 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 930 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, гідролізат білка риби, картопля, печінка, жир, риба, клас: суперпреміум
від 77 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, куряча печінка, картопля, риба, жир, кіноа, суперпреміум
від 932 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, рис, жири, цілісні яйця, овес, пульпа, насіння льону, клас: суперпреміум
від 218 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 856 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 84 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
від 908 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 773 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 893 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо курки, картопля, риб'ячий жир, куряча печінка, риба, кіноа, суперпреміум
від 892 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 155 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок, гречка, кокосова олія, яблучнй макуха, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: індичка, горох, яблуко, клас: суперпреміум
від 153 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 145 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, печінку птиці, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: індичка, зелений горошок, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: лосось (30%), куряча печінка (25%), лососева олія (2%), клас: суперпреміум
від 165 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо та субпродукти курки 62% (м'ясо, шлунки, серце, печінка, шийки), клас: суперпреміум
від 166 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 131 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 136 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, свинина, курятина, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 160 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум