Корм для собак Farmina Pumpkin Canned Puppy Mini Chicken/Pomegranate 140 g 1 шт
Farmina Pumpkin Canned Puppy Mini Chicken/Pomegranate 140 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Pumpkin Canned Puppy Mini Chicken/Pomegranate 140 g 1 шт
Вологий корм для цуценят міні-порід Farmina N&D Grain Free Pumpkin Chicken | 86 грн. |
Вологий корм для собак Farmina N&D Grain Pumpkin Chicken Puppy Mini беззер | 93 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Вологий корм для собак Farmina N&D Grain Free Pumpkin Chicken Puppy Mini б | 117 грн. | Продавець: Mr. Joe |
Серія Farmina Pumpkin
від 1 184 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 985 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 3 928 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: від 2 місяців, цуценята, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 48%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 398 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 2 800 грн.
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 3 400 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, жир, гарбуз, яйця, оселедець, жир, волокна гороху, клас: суперпреміум
сухий корм, 5 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 1 160 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
від 56 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе перепела, курка, оселедець, яйця, гарбуз, жир, картопля, гранат, суперпреміум
від 932 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, диня, клас: суперпреміум
від 215 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: перепілка, гранат, гарбуз, вітаміни, сушені овочі та фрукти, суперпреміум
від 1 673 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня 42%, горох 20%, жир, овочі, яйця, оселедець, фрукти, ягоди, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе качки, курка, оселедець, варені курячі яйця, гарбуз, суперпреміум
від 3 645 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, крохмаль, жир, гарбуз, яйця, оселедець, олія, клітковина, морква, клас: суперпреміум
від 210 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, диня, суперпреміум
від 2 000 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка 46%, горох 20%, жир, гарбуз, яйця, морква, яблука, ягоди, клас: суперпреміум
від 437 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 1 170 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 2 434 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 86 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: ягня, гарбуз, чорниця, клас: суперпреміум
від 88 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
від 83 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, оселедець, клас: суперпреміум
від 102 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (60% курки), рис, клас: суперпреміум
від 80 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: свинина, курка, індичка, яйця, клас: преміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик