Корм для собак Farmina Ocean Canned Adult Mini Salmon/Cod 140 g 1 шт
Farmina Ocean Canned Adult Mini Salmon/Cod 140 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Ocean Canned Adult Mini Salmon/Cod 140 g 1 шт
Вологий корм для собак дрібних порід Farmina N&D Grain Free Ocean Salmon & | 93 грн. |
Вологий корм Farmina N&D Grain OCEAN SALMON & COD ADULT MINI для собак дрі | 100 грн. |
Постачальник: Місто: Київ Farmina N&D Grain OCEAN SALMON & COD ADULT MINI | 100 грн. | Продавець: МістерГав |
Серія Farmina Ocean
від 920 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 740 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 1 978 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 4 059 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 3 928 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 203 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 488 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 250 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 334 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 1 150 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 2 455 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 3 828 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 93 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець і креветки, клас: суперпреміум
від 779 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 3 200 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес і апельсин, клас: суперпреміум
від 1 160 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, сушений гарбуз, дегідратований солодкий апельсин, клас: суперпреміум
від 500 грн.
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
від 2 555 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось і тріска, клас: суперпреміум
від 1 262 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, гарбуз, диня, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: оселедець і креветки, клас: суперпреміум
від 92 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет з телятини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет зі свинини, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 88 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина 30%, субпродукти 30%, картоплю, гарбуз, олія, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: півень, рис, цукіні, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: кролик, морква, вермішель, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, клас: суперпреміум
від 94 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка, гарбуз, кабачок, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 72% (30% яловичина), бульйон 27%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 72% (32% курка), бульйон 27%, клас: суперпреміум