Корм для собак Farmina Vet Life Obesity
Farmina Vet Life Obesity 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farmina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farmina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farmina Vet Life Obesity
Усі ціни 6 →Сухий лікувальний корм для собак Farmina Vet Life Obesity для зниження зайТип: Сухой корм / Вік: Взрослые / Порода: Все породы / Клас: Супер премиум / Властивості: Против ожирения, Основное питание,... щеДля собак с диабетом / Вага упаковки, кг: 1.1 - 2 / Вага упаковки: 2 кг / Основні інгредієнти: Курица, Индейка Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 979 грн. |
Сухой лечебный корм для собак Farmina Vet Life Obesity для снижения лишнегТип: Сухой корм / Возраст: Взрослые / Порода: Все породы / Класс: Супер премиум / Свойства: Против ожирения, Основное питание... ще, Для собак с диабетом / Вес упаковки, кг: 1.1 - 2 / Вес упаковки: 2 кг / Основные ингредиенты: Курица, Индейка ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 979 грн. |
Сухий лікувальний корм для собак Farmina Vet Life Obesity для зниження зай | 977 грн. |
Сухий корм для собак, дієта для зниження зайвої ваги Farmina Vet Life Obes | 889 грн. | Продавець: Do.Little |
Сухий лікувальний корм для зниження зайвої ваги в котів Farmina Vet Life O | 968 грн. | Продавець: Animal Yummy... |
Сухий корм Farmina Vet Life Obesity для собак, дієта для зниження лишньої | 750 грн. | Продавець: МістерГав |
Серія Farmina Vet Life
від 857 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: спельта, глютен, білок, овес, жир, куряче м'ясо, буряк, суперпреміум
від 750 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: спельта, буряк, курка, овес, жир, риба, г. білка, олія, клас: суперпреміум
від 895 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: куряче м'ясо, рис, жир, глютен, риба, яйця, олія, екстракт календули, суперпреміум
від 125 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, картопля, риба, клас: суперпреміум
від 282 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 178 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: риба, солодка картопля, кіноа, клас: суперпреміум
від 1 000 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок риби, рисовий крохмаль, жир риб'ячий, екстракт календули, суперпреміум
від 179 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: м'ясо курки, картопля, кіноа, куряча печінка, риба, клас: суперпреміум
від 240 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
від 1 011 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
від 930 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, гідролізат білка риби, картопля, печінка, жир, риба, клас: суперпреміум
від 84 грн.
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо курки, куряча печінка, картопля, риба, жир, кіноа, суперпреміум
від 932 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, рис, жири, цілісні яйця, овес, пульпа, насіння льону, клас: суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 856 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: м'ясо курки, картопля, куряча печінка, жир, риба, кіноа, суперпреміум
від 908 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 773 грн.
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 940 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 892 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для суглобів, при захворюваннях опорно-рухового апарата, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рис, картопля, дигідрат. м'ясо курки і риби, овес, жир, яйця, клас: суперпреміум
від 749 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для підтримання функції нирок, у випадках ниркової недостатності, в составе: картопля, рис, жир, яйця, олія, г. білка, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис 67%, дигідрат. цільні яйця 22%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для серця, в составе: спельта, овес, курка, яйця, жири, білки, клас: суперпреміум
від 802 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, бобові, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: картопля 69%, дигідрат. рибне борошно 14%, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 829 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для печінки, в составе: спельта, жир, глютен, г. білка, жир, овес, буряк, клас: суперпреміум
від 1 040 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для суглобів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 764 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 059 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 504 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум