Котушка Favorite Hurricane 2000S
Favorite Hurricane 2000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Hurricane 2000S
Усі ціни 24 →Катушка рыболовная Favorite Hurricane 2000S, 5.2:1 10+1 (1693.50.32) | 2 421 грн. |
Катушка Favorite Hurricane 2000S 10+1BB (1693.50.32) | 2 420 грн. |
Котушка Favorite Hurricane 2000S 5,2:1 10+1 (1693.50.32) | 2 420 грн. |
Катушка Favorite Hurricane 2000S 5,2:1 10+1 (1693.50.32) 1693.50.32 | 2 420 грн. |
Котушка Favorite Hurricane 2000S 5,2:1 10+1 (1693.50.32) 1693.50.32 | 2 420 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →