Котушка Favorite X1 2000S (16935097)
Відео 1Фото 2 |
Favorite X1 2000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite X1 2000S
Усі ціни 27 →Катушка Favorite X1 2000S 9+1BB (1693.51.06) | 2 380 грн. |
Котушка Favorite X1 2000S (X120S1) 5.21 9+1BB (1693.51.09) | 2 380 грн. |
Катушка Favorite X1 2000S (X120S1) 5.21 9+1BB (1693.51.09) 1693.51.09 | 2 380 грн. |
Котушка Favorite X1 2000S (X120S1) 5.21 9+1BB (1693.51.09) 1693.51.09 | 2 380 грн. |
Катушка Favorite X1 2000S (X120S1) 5.2:1 9+1BB 1693.51.09 | 2 380 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →