Котушка Favorite X1 2500 (16935095)
Відео 1Фото 2 |
Favorite X1 2500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite X1 2500
Усі ціни 22 →Катушка Favorite X1 2500 9+1BB (1693.51.07) | 2 380 грн. |
Котушка Favorite X1 2500 (X1251) 5.21 9+1BB (1693.51.07) | 2 380 грн. |
Катушка Favorite X1 2500 (X1251) 5.21 9+1BB (1693.51.07) 1693.51.07 | 2 380 грн. |
Котушка Favorite X1 2500 (X1251) 5.21 9+1BB (1693.51.07) 1693.51.07 | 2 380 грн. |
Favorite Котушка Favorite SW X1 2500HG 9+1BB (1878.06.64) 1878.06.64 | 4 670 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →