Всесезонна шина Federal Xplora R/T 265/65 R17 120R
Відео 5Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Federal Xplora R/T 265/65 R17 120R 265/65 R17 117 R 265/65 R17 120 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Federal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Federal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Federal Xplora R/T 265/65 R17 120R
Усі ціни 7 →Шина Federal XPLORA R/T 265/65 R17 120/117R FR | 6 873 грн. |
Federal XPLORA R/T 265/65 R17 120/117R FR | 7 113 грн. |
Federal XPLORA R/T 265/65 R17 120/117R FR | 7 480 грн. |
Federal Xplora R/T (265/65R17 120/117R) | 7 047 грн. |
Federal XPLORA R/T 265/65 R17 120/117R | 6 979 грн. |
Federal XPLORA R/T 265/65 R17 120/117R 124524 | 7 357 грн. |
Federal XPLORA R/T 265/65 R17 120/117R FR | 7 824 грн. |
Відеоогляди
Модификації Federal Xplora R/T 265/65 R17 120R
Ціни на Federal Xplora R/T 265/65 R17 120R |
---|---|---|---|---|
Federal Xplora R/T 265/65 R17 117R | від 7 150 грн. | 1 пропозиція | ||
Federal Xplora R/T 265/65 R17 120R | від 6 873 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →