Комбопідсилювач Fender Rumble LT25
Відео 4Фото 5 |
Fender Rumble LT25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Rumble LT25
Усі ціни 6 →Fender Rumble Lt25 - Combo Basowe | 11 520 грн. |
Fender Rumble Lt25 - Combo Basowe | 11 808 грн. |
Комбопідсилювач Fender RUMBLE LT25 | 11 499 грн. |
Комбоусилитель FENDER RUMBLE LT25 | 13 300 грн. |
Fender Rumble Lt25 - Combo Basowe | 12 096 грн. |
Комбопідсилювачі, підсилювачі, гітарні кабінети FENDER RUMBLE LT25 | 13 300 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →