Комбопідсилювач Fender Rumble 25
Відео 1Фото 4 |
Fender Rumble 25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Rumble 25
Комбопідсилювач Fender RUMBLE 25 V3 | 8 349 грн. |
Комбоусилитель FENDER RUMBLE 25 | 8 800 грн. |
Комбопідсилювачі, підсилювачі, гітарні кабінети FENDER RUMBLE 25 | 8 360 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →