Дриль-шурупокрут Festool T 18+3 HPC 4.0 I-Plus 577428
Відео 2Фото 12 |
Festool T 18+3 HPC 4.0 I-Plus 577428 акк. 2 шт 4 Агод акк. відсутній, SYS3 M 187 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Festool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Festool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Festool T 18+3 HPC 4.0 I-Plus 577428
Усі ціни 6 →Festool T 18+3 Hpc 4,0 I-Plus Organizer Edition 577428 | 21 840 грн. |
Festool T 18+3 Hpc 4,0 I-Plus Organizer Edition 577428 | 22 386 грн. |
Festool T 18+3 Hpc 4,0 I-Plus Organizer Edition 577428 | 22 932 грн. |
Festool T 18+3 HPC 4,0 I-Plus 576446 | 22 640 грн. |
Festool T 18+3 HPC 4,0 I-Plus 576446 | 23 206 грн. |
Festool T 18+3 HPC 4,0 I-Plus 576446 | 23 772 грн. |
Відеоогляди
Модификації Festool T 18+3 HPC 4.0 I-Plus 577428
Ціни на Festool T 18+3 HPC 4.0 I-Plus 577428 |
---|---|---|---|---|
Festool T 18+3 HPC 4.0 I-Plus 577428 | від 21 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Festool T 18+3 Li-Basic 576448 | від 9 960 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →