Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100
Відео 2Фото 11 |
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100 |
|
Потужна акумуляторна дриль-шурупокрут з підтримкою режиму ударного свердління, швидкозатискний патрон і безщітковим двигуном. Являє собою легкий, ергономічний і збалансований ручний електроінструмент, призначений для активного професійного використання. Завдяки стійкого до перевантажень безщітковому двигуну і довговічному двухскоростному планетарного редуктора, ця модель здатна справлятися зі значними обсягами робіт.
Для зручної зміни оснащення однією рукою дриль-шурупокрут Bosch GSB 18 V-50 Professional 06019H5100 обладнана швидкозажимним патроном, розрахованим на роботу зі свердлами діаметром від 1,5 до 13 мм. На першій швидкості (до 460 об/хв) розвиває значний крутний момент до 50 Нм, даючи змогу швидко виконувати операції загвинчування/відвернення шурупів, саморізів, гвинтів і конфірматів значного діаметра.
На другій швидкості (до 1800 об/хв) може енергійно свердлити конструкційні стали (отвори до 13 мм), кольорові метали і сплави, деревину (до 35 мм) і полімерні матеріали. В ударному режимі впорається з бетоном і м'яким каменем (до 13 мм). Надлишковий момент затягування при завертання кріплень в м'яких матеріалах обмежується 20-позиційної муфтою. Комплектується двома акумуляторами GBA 18V (2 Агод), швидким зарядним пристроєм GAL 18V-20 і кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100
Усі ціни 33 →Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-50 Professional, 2 АК | 7 980 грн. |
Бесщеточный аккумуляторный ударный шуруповерт Bosch Professional GSB 18V-5 | 7 980 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 18V-50 06019H5100 | 6 999 грн. |
Акумуляторний ударний шуруповерт Bosch GSB 18 V-50 (18 В, 2 А*ч + 2 А*год) | 7 980 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch Professional GSB 18V-50 0.601.9H5.100 | 7 980 грн. |
Модификації Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100
Ціни на Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5100 | від 6 629 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5101 | від 12 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18V-50 Professional 06019H5106 | від 4 199 грн. | 30 пропозицій |