Вантажна шина Firemax FM266 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Firemax FM266 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firemax FM266 295/80 R22.5 152L
Firemax FM266 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149L | 7 596 грн. |
Firemax FM266 (рулевая) (295/80R22.5 152L) | 7 711 грн. |
Firemax FM266 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149L 18PR | 7 700 грн. |
FireMax FM266 (295/80R22.5 152L) | 7 704 грн. |
Firemax FM266 (рульова) 295/80 R22.5 152/149L | 7 585 грн. |